Ręczniki kuchenne

Papierowe ręczniki kuchenne to produkt niezbędny w każdej kuchni, czy to prywatnej, czy szkolnej lub firmowej. Z pewnością umożliwią one sprawne wykonywanie prac porządkowych i pozwolą zadbać o higienę w kuchni. W wielu domach wciąż używa się ściereczek materiałowych, ale ręczniki kuchenne z papieru białego dwuwarstwowego, dostępne w naszej ofercie, cieszą się coraz większym uznaniem wśród klientów. Na pewno ma na to wpływ fakt, że są one wydajne i zaraz po użyciu są wyrzucane, nie gromadzą zatem zarazków. Natomiast ściereczki materiałowe wykorzystywane są wielokrotnie, co powoduje, że mogą stać się siedliskiem bakterii. A przecież w kuchni zależy nam przede wszystkim na nieskazitelnej czystości, bo jest to miejsce, w którym przygotowuje się potrawy.

W naszej ofercie znajdują się ręczniki na rolce dla klienta indywidualnego, wykonane z papieru białego dwuwarstwowego. Proponujemy wydajne i estetyczne ręczniki na rolce do kuchni. Parametry rolki (ilość listków, szerokość rolki, etc.) i sposób pakowania możemy dopasować do wymagań klienta. Klienci z Torunia i innych miast znajdą u nas najlepsze ręczniki kuchenne o wymaganych parametrach.


Zastosowanie ręczników papierowych

Ręczniki papierowe są wygodne w użytkowaniu i bardzo praktyczne. Ich zastosowanie nie ogranicza się tylko do sprzątania i usuwania zabrudzeń. W kuchni można je wykorzystać na przykład do przechowywania owoców i warzyw w lodówce, dzięki utrzymanie czystości w lodówce będzie łatwiejsze. Ręczniki nadają się również do osuszania różnego rodzaju produktów, sprawdzą się również podczas mycia okien czy luster. Co istotne, ręczniki kuchenne nie zostawiają smug na szkle. Ręczniki charakteryzuje wysoka chłonność. Jeśli chcesz zmniejszyć kaloryczność niektórych potraw, warto odsączyć tłuszcz przy pomocy ręcznika papierowego. W ten sposób frytki będą mniej kaloryczne, a cały tłuszcz zostanie na papierze. Dodatkowo ręczniki kuchenne mają też zastosowanie przy przeprowadzkach, gdy chcemy ochronić delikatne przedmioty. Ręcznikiem można owinąć kieliszki, kubki czy porcelanę. Ręczniki papierowe produkowane przez CZP Premium z Białkowa to gwarancja jakości. Zachęcamy do składania zamówień.