Jumbo rolle – papier od producenta z Białkowa

Tam gdzie szary szary papier toaletowy nie wystarczy i liczy się przede wszystkim jego duża ilość, niezbędne będą Jumbo rolle. Papier toaletowy w Jumbo rolach jest niezwykle wydajny i znakomicie sprawdzi się w miejscach, w których każdego dnia setki lub tysiące osób korzystają z papieru toaletowego. Będą to zatem centra handlowe, szkoły, szpitale, urzędy, toalety publiczne na dworcach lub lotniskach czy też duże przedsiębiorstwa. Wykorzystywany jest również w lokalach gastronomicznych, hotelach oraz podczas imprez masowych. Papier tego rodzaju to gwarancja wysokiej wydajności i niskich kosztów zużycia.

Papier toaletowy w Jumbo rolkach oferujemy w wielu wariantach, co powoduje, że klient może dobrać ofertę spełniającą wymagania danego miejsca. Mamy bardzo szerokie możliwość produkcji papieru toaletowego w Jumbo rolach: od średnicy 13 cm do 28 cm. Długość nawoju może osiągać nawet 600 m na jednej rolce. Standardowe pakowanie to 6 lub 12 rolek w paczce. W naszej ofercie znajdują się Jumbo rolle z papieru szarego jednowarstwowego oraz białego dwuwarstwowego. Dzięki tak bogatej ofercie z pewnością każdy klient dopasuje zamówienie do swojego budżetu i wymagań.


Jumbo rolle – zalety i zastosowanie

Dzięki zastosowaniu papieru toaletowego w rolkach Jumbo nie ma potrzeby ciągłej wymiany papieru. Można być spokojnym, że jedna rolka wystarczy na długo. Co istotne, Jumbo rolle można wykorzystać zarówno w toaletach stałych, jak również przenośnych typu toi-toi. Rolki Jumbo są na tyle uniwersalne, że można je umieścić nie tylko w kabinie toaletowej, lecz także koło zlewu jako papier do wycierania rąk.

toilet-paper-150912_640